top of page

Bizden Haberler

Maxcess International ile FIVES North American Birleşmesi

20 Aralık 2014

 

İş Ortaklarımızdan Maxcess International Ltd. ABD merkezli merkezleme ve kenar kontrol sistemleri üretimi konusunda uzmanlaşmış, Fives - North American firmasını satın almıştır. Birleşme sonrası, North American markası da Maxcess International firmalar grubuna katıldı ve Türkiye'de Teknosmart tarafından temsil edilmeye başladı. 

2014 TÜYAP Avrasya Ambalaj Fuarı'ndaydık...

18 - 23 Eylül 2014

 

Son yıllarda aralıksız olarak katılımcısı olduğumuz olduğumuz TÜYAP Avrasya Ambalaj fuarında iş ortaklarımızla birlikte sizleri ağırlamaktan onur duyduk.

 

İlginiz için çok teşekkürler.

 

 

İş ortaklarımızdan Eltromat GmbH ile BST International GmbH birleşmesi

01 Temmuz 2014

 

2011 yılından bu yana birlikte çalışmakta olduğumuz Eltromat GmbH firmasının hisselerinin %100 'ü Elexis AG 'ye bağlı BST International GmH firması tarafından satın alınmış, iki firma BST Eltromat International GmbH adı altında birleşmiştir.  Birleşme sonrasında Eltromat ürünlerinin satış ve servis işlemleri BST Eltromat İstanbul ofisi tarafından yürütülmektedir.

İş Ortaklarımızdan Maxcess International Group ile Webex Inc. Birleşmesi

14 Şubat 2014

 

İş Ortaklarımızdan Maxcess International Ltd. ABD merkezli özel merdaneler üretimi konusunda uzmanlaşmış, sektör lideri Webex Inc. firması ile birleşti. Birleşme sonrası, Webex Inc. Maxcess International firmalar grubuna katıldı ve Türkiye'de Teknosmart tarafından temsil edilmeye başladı. 

bottom of page