top of page

Hakkımızda

 

2004 yılında, otomasyon projeleri gerçekleştirme hedefiyle başladığımız yolculuğumuza, baskı ve converting  sektörlerinde iyi tanınan, başarılarla geçen 19. yılını kutlamakta olan bir otomasyon, mühendislik ve dış ticaret firması olarak devam ediyoruz.

Bu süre içerisinde çeşitli ülkelerden kendi sektörlerinin en iyi tanınan markalarını bir araya getirme fırsatı yakaladık. Müşterilerimiz için çok sayıda başarılı proje tamamladık. İş ortaklarımızın teknolojik birikimlerini sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda özel çözümlerle bütünleştirip, müşterilerimizin iş süreçlerinde kalite ve verimilik artışı sağlamalarına olanak sağladık. Müşterilerimizin uzun vadeli başarılarını kendi başarılarımız olarak gördük. İş ortaklarımızın bölge ofisi anlayışıyla çalışarak takım anlayışı içerisinde çalışmanın sürdürülebilir başarı için vazgeçilmez olduğunu asla unutmadık.

Önce müşterilerimiz ve sonra iş ortaklarımız açısından  tercih edilebilir kalmak için, her aşamada tüm tarafları  iyi anlayıp, empati kurmaya çalıştık.

Bu anlayış ve takım oyunu sayesinde, iş ortaklarımızın sorumlu olduğumuz pazarlardaki paylarının düzenli olarak büyümesini, müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz projelerin yoğunlaşarak çeşitlenmesini ve buna paralel olarak da organizasyonumuzun büyümesini sağladık.

Yolculuğumuz sürüyor, sizlerle birlikte... İlgi, güven ve destekleriniz için çok teşekkürler...

Tarihçe
 

Teknosmart 2004 yılında bina ve endüstriyel otomasyon projeleri gerçekleştirme hedefiyle kurulmuş bir otomasyon, mühendislik ve dış ticaret firmasıdır.


Bu amaçla, 2004 yılında SIEMENS Türkiye ile KNX otomasyon iş ortaklığı anlaşması imzalanmış, birkaç yıl sonra genel amaçlı otomasyon çözümleri yerine plastik, baskı, esnek ambalaj ve converting sektörlerine yönelik sektörel çözüm ve temsilcilik hizmetlerine odaklanma kararı alınmıştır. Bu çerçevede ilk iş ortaklığı anlaşması 2006 yılında ABD merkezli ve kendi alanının en köklü ve en iyi tanınan firmalarından birisi olan Fife-Tidland GmbH (Maxcess International Inc.) ile gerçekleştirilmiş, Teknosmart Fife-Tidland GmbH'nın tek Türkiye mümessili ve çözüm ortağı olmuştur. Bu sayede Fife, Tidland ve Magpowr, Webex ve Componex markaları Teknosmart çözüm portföyüne katılmıştır.

2013 yılında Almanya merkezli Ahlbrandt System GmbH ile Türkiye temsilciliği anlaşması yapılmıştır.

2016 yılında %100 Yüzey ve Baskı Tarama Sistemleri üreten Japonya merkezli FUTEC ve Stroboskop tabanlı izleme sistemleri üreten ABD merkezli Unilux firmaları ile tek Türkiye temsilciliği için anlaşma imzalanmıştır.

2017 yılında endüstriyel elektrostatik konusunda uzmanlaşmış Almanya merkezli Eltex Elektrostatik GmbH ile Türkiye Temsilciliği için anlaşma imzalanmıştır.    

Halen üretim süreçlerinde bobin kullanılan tüm sektörlerde iş ortaklarımızla birlikte  otomasyon çözümleri ve çeşitli ekipmanlar sağlamaktayız.          

Künye

Ticaret Ünvanı: Teknosmart Bilişim Sistemleri Limited Şirketi

Ticaret Sicil Numarası: 209498 (İzmir Ticaret Odası)

Vergi Dairesi / Numarası: Urla VD / 836 034 2365

Taahhüt Edilmiş / Ödenmiş Sermaye: 1.000.000 TL

Şirket Müdürü: Salih Zeki KOCACENK (münferiden)

Şirket Merkezi: İçmeler Mh. Tekke Cd. No: 17/6 Urla/İzmir 

E-posta: info@teknosmart.com

bottom of page