Hakkımızda

1/13
Tarihçe
 

Teknosmart 2004 yılında bina ve endüstriyel otomasyon projeleri gerçekleştirme hedefiyle kurulmuş bir otomasyon, mühendislik ve dış ticaret firmasıdır.


Bu amaçla, 2004 yılında SIEMENS Türkiye ile KNX otomasyon hizmetleri iş ortaklığı anlaşması imzalanmış ve Teknosmart Siemens KNX otomasyon sistemleri konusunda uzmanlaşmış fakat birkaç yıl sonra bina otomasyonu ve genel amaçlı otomasyon çözümleri yerine plastik, baskı, esnek ambalaj ve converting sektörlerine yönelik sektörel çözümlere odaklanma kararı alınmıştır. Bu çerçevede ilk iş ortaklığı anlaşması 2005 yılında ABD merkezli ve kendi alanının en köklü ve en iyi tanınan firmalarından birisi olan Fife-Tidland GmbH (Maxcess International Inc.) ile gerçekleştirilmiş, Teknosmart Fife-Tidland GmbH'nın tek Türkiye mümessili ve çözüm ortağı olmuştur. Bu sayede Fife, Tidland ve Magpowr, Webex ve Componex markaları Teknosmart çözüm portföyüne katılmıştır.

2013 yılında Almanya merkezli Ahlbrandt System GmbH ile Türkiye temsilciliği anlaşması yapılmıştır.

2016 yılında %100 Yüzey ve Baskı Tarama Sistemleri üreten Japonya merkezli FUTEC ve Stroboskop tabanlı izleme sistemleri üreten ABD merkezli Unilux firmaları ile tek Türkiye temsilciliği için anlaşma imzalanmıştır.

2017 yılında endüstriyel elektrostatik konusunda uzmanlaşmış Almanya merkezli Eltex Elektrostatik GmbH ile Türkiye Temsilciliği için anlaşma imzalanmıştır.    

Halen üretim süreçlerinde bobin kullanılan tüm sektörlerde iş ortaklarımızla birlikte (Rotogravür, Flexo ve Web-ofset baskı, plastik film, esnek ambalaj, kağıt - karton üretimi, yassı metal, makina üretimi, lastik ve kord bezi, teknik tekstil, non-vowen, hijyenik kağıt üretimi, kaplama, laminasyon vb. sektörler için) hazır ve özel otomasyon çözümleri sunmaktayız.          

Künye
 

Ticaret Ünvanı: Teknosmart Bilişim Sistemleri Limited Şirketi

Ticaret Sicil Numarası: 209498 (İzmir Ticaret Odası)

Vergi Dairesi / Numarası: Urla VD / 836 034 2365

Taahhüt Edilmiş Sermaye: 1.000.000 TL

Ödenmiş Sermaye: 1.000.000 TL

Şirket Müdürü: Salih Zeki KOCACENK (münferiden)

Şirket Ortakları: Salih Zeki KOCACENK

Şirket Merkezi: İçmeler Mh. Tekke Cd. No: 17/6 Urla/İzmir 

E-posta: info@teknosmart.com